۶۳۵ بازدید انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵ آخرین ویرایش : ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

دبیر طرح ملی رحله خبر داد:

نام نویسی متقاضیان میزبانی طرح رحله 5 آغاز شد

حجت الاسلام سیاری دبیر طرح ملی رحله از آغاز نام نویسی متقاضیان میزبانی طرح ملی رحله 5 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، حجت الاسلام هادی سیاری، دبیر ستاد طرح ملی رحله (حفظ شبانه روزی 4 جزء قرآن کریم در تابستان 98) از آغاز ثبت نام متقاضیان میزبانی این طرح ملی خبر داد.

وی خاطر نشان کرد متقاضیان میزبانی طرح ملی رحله 5 می‌توانند جهت برگزاری طرح در شهرستان خود در روزهای شنبه تا چهارشنبه فقط از ساعت 14 تا 17 و در روز پنجشنبه از ساعت 9 تا 12 با شماره  09107738745 تماس حاصل نموده و اطلاعات بیشتر کسب نمایند.

این حافظ کل قرآن کریم به داوطلبان میزبانی طرح تأکید کرد فقط در ساعات ذکر شده با شماره فوق الذکر تماس حاصل نمایند و از اشغال کردن سایر تلفن های مؤسسه پرهیز نمایند.

دبیر ستاد طرح ملی رحله با اشاره به این که این طرح جهت برادران 14 تا 22 سال و مجرد برگزار می گردد خاطر نشان کرد:  از درخواست ثبت نام میزبانی جهت برگزاری طرح ویژه خواهران فعلا معذوریم و هر گونه تغییر در این خصوص منوط به بررسی شرایط و موافقت اعضای ستاد طرح ملی رحله می باشد.

حجت الاسلام سیاری با یادآوری این که مهلت ثبت نام جهت دریافت میزبانی این طرح ملی از 8 تا 25 بهمن ماه می باشد و درخواستهای بعد از این تاریخ پاسخ داده نخواهد شد گفت به زودی سایر برنامه ها از جمله نشست توجیهی جهت میزبانان و برگزار کنندگان و دوره مهارت افزایی کادر آموزشی و همچنین زمان ثبت نام قرآن آموزان و افتتاحیه و اختتامیه طرح در سال 98 و سایر جزئیات در جلسه ستاد طرح ملی رحله که در 16 بهمن ماه سال جاری در قم برگزار می گردد تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

این فعال قرآنی با اشاره به مصوبه اخیر ستاد طرح ملی رحله در خصوص حمایت مالی مراکز برگزار کننده طرح در سال آینده گفت: مقرر شده است که به ازای هر قرآن آموز و همچنین بسته به اجزای حفظ شده در انتهای دوره، از طرف ستاد سرانه حمایتی جهت تأمین هزینه کادر آموزشی تعلق گیرد.

دبیر ستاد طرح ملی رحله در پایان با اشاره به مردم نهاد بودن مؤسسه بیت الاحزان از مردم و خیران درخواست کرد کمک های نقدی خود را از طریق شماره کارت 6104337925828970 و حساب جام بانک ملت به شماره 336521974 به نام موسسه بیت الاحزان واریز نمایند.

Share