۲۶۵ بازدید انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴ آخرین ویرایش : ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴

در محمد آباد استهبان برگزار خواهد شد:

مراسم کلنگ مرکز شبانه روزی حفظ ویژه طلاب

مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکز شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن کریم ویژه طلاب حوزه علمیه عصر فردا پنجشنبه 13 دی ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(سلام الله علیها)، مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکز شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن کریم ویژه طلاب حوزه علمیه عصر فردا پنجشنبه 13 دی ماه در روستای قرآنی محمد آباد برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) در سال 95 با همکاری امام جمعه و حوزه علمیه استهبان، حوزه علمیه قرآن محور با سبک نوین آموزش قرآن کریم را ویژه طلاب راه اندازی نموده و هم اکنون 56 طلبه مشغول به تحصیل و تهذیب هستند. با پیگیری های صورت گرفته توسط مسئولان مؤسسه و حمایت خیر اندیشان قطعه زمینی به متراژ  20.000 متر مربع در روستای قرآنی محمد آباد از توابع استهبان فارس جهت بنای این ساختمان تهیه شده است که طی مراسمی از ساعت 16 فردا پنجشنبه 13 دی ماه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان استهبان عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.
لازم به ذکر است هم اکنون 5 مرکز شبانه روزی حفظ تخصصی و حوزه علمیه قرآن محور در شهر استهبان و روستاهای اطراف فعال بوده و بیش از 140 جوان و نوجوان مشتاق از اقصی نقاط کشور و کشور عراق در این شهرستان قرآنی به صورت شبانه روزی مشغول به حفظ قرآن کریم می باشند.

Share