۲۲۱ بازدید انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷ آخرین ویرایش : ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷

همزمان با ولادت امام صادق (ع) و پیامبر اکرم (ص)

محفل انس با قرآن کریم همراه با تجلیل از حافظان کل قرآن در بیت الاحزان شعبه نودژ

به همت موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان شعبه نودژ مراسم محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از حافظان قرآنی با حضور حافظان وقاریان کشوری در شهر نودژ برگزار گردید.

به همت موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان شعبه نودژ مراسم محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از حافظان قرآنی با حضور حافظان وقاریان کشوری در شهر نودژ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(سلام الله علیها) شعبه نودژ در این مراسم امام جمعه بخش آسمینون شهر نودژ ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته بسیج و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق علیه‌السلام به میهمانان قرآنی خیر مقدم گفت و از همکاری و مساعدت مسئولین شهرستان در برپایی این محفل نورانی قرآن تقدیر و تشکر نمود.
سپس سالمی قاری و حافظ کل قرآن کریم از استان خوزستان به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت و ذاکری از مداحان برجسته استان هرمزگان نیز به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و خجسته میلاد امام صادق (علیه السلام) مولودی خوانی کرد.

در ادامه این مراسم که بخش ویژه جلسه بود ابتدا حجت‌الاسلام حیدری گزارشی از فعالیت‌های موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان ارائه داد و در ادامه هدایتی فر حافظ کل قرآن کریم، ضمن بیان توضیحاتی از نحوه حفظ خود، به سوالات قرآنی حضار در جلسه پاسخ داد.

تجلیل از ۷ حافظ کل قرآن کریم و تعدادی از قرآن آموزان نمونه استانی موسسه قرآنی بیت الاحزان شعبه نودژ با حضور مسئولان شهرستان منوجان و نودژ پایان بخش برنامه های این مراسم معنوی و نورانی بود.

خبرنگار: عبدالرضا صالحی، خبرنگار بیت الاحزان نودژ

Share