۶۱۱ بازدید انتشار : ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷ آخرین ویرایش : ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس خبر داد:

«حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی» به عنوان چهره قرآنی شاخص استان فارس انتخاب شد

برای دوازدهمین مراسم ملی تجلیل از چهره‌های برتر قرآنی، حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) به عنوان مدیر نمونه قرآنی از استان فارس انتخاب شد.

سیدحمید موسوی، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، از انتخاب «حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی»، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) به عنوان نماینده استان فارس در دوازدهمین مراسم ملی تجلیل از چهره‌های برتر قرآنی كشور خبر داد.
وی افزود: طی هفته‌های گذشته و با توجه به اعلام سازمان دارالقرآن‌الكریم به استان‌ها جهت معرفی چهره‌های شاخص قرآنی هر استان، ما اسامی ۴ نفر را به دفتر مركزی این سازمان ارسال كردیم كه در نهایت از این میان، یك نفر به عنوان نماینده فارس در این مراسم تجلیل خواهد شد.
موسوی اظهار كرد: به یاری خدا حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی به عنوان مدیر نمونه قرآنی در حوزه مدیران تشكل‌های قرآنی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس با یادآوری اینكه این همایش در طول دهه فجر امسال برگزار خواهد شد، گفت: هر ساله در این مراسم از تمام استان‌ها یك نفر به نمایندگی از جامعه قرآنی هر استان و به عنوان چهره شاخص قرآنی سال معرفی و تجلیل می‌شوند.

Share