۶۰۱ بازدید انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹ آخرین ویرایش : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰

مینا چشم سبز حافظ خوزستانی باز هم افتخار آفرید:

فتح 2 مسابقه کشوری در کمتر از دوهفته توسط حافظ بیت الاحزان

مینا چشم سبز حافظ کل قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان در یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دارالقرآن امام علی(ع) در رشته حفظ 20جزء مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، مینا چشم سبز حافظ کل قرآن کریم مؤسسه بیت الاحزان در یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دارالقرآن امام علی(ع) در رشته حفظ 20جزء مقام دوم را کسب کرد.

در این دوره از مسابقات که بزرگترین مسابقات سراسری قرآن ویژه خواهران در سطح کشوربوده و به مدت ده روز از 15 تا 24 آذرماه در تهران برگزار شد، 7143 نفر در بخش خواهران و در شش رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء ، حفظ پنج جزء، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در سه مقطع سنی نوجوانان(زیر 16 سال) ، جوانان(بین 16 و30 سال) و بزرگسالان (بالای 30 سال)، در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در تهران به رقابت پرداختند.

پس از ده روز رقابت فشرده، و در رده سنی 15 تا 30 سال، مینا چشم سبز حافظ خوزستانی توانست حد نصاب رتبه دوم رشته حفظ 20 جزء این مسابقات را کسب نماید.

یاد آور می شود این حافظ کل بیت الاحزان کمتر از دو هفته قبل نیز در سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور حائز رتبه نخست رشته حفظ 20 جزء بخش دانشجویان این رقابت ها شده بود.

Share