۶۰۲۹ بازدید انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵ آخرین ویرایش : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵

گفت وگو با دارنده بیشترین مقام های ملی و بین المللی مؤسسه

درخشش مجدد بانوی بیت الاحزانی اهل روستای قرآن آباد ایران

به بهانه کسب رتبه اول رشته حفظ کل قرآن کریم توسط سرکار خانم اعظم محمدی در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) برآن شدیم تا به معرفی این چهره قرآنی بیت الاحزانی بپردازیم.

به بهانه کسب رتبه اول رشته حفظ کل قرآن کریم توسط سرکار خانم اعظم محمدی در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) برآن شدیم تا به معرفی این چهره قرآنی بیت الاحزانی بپردازیم.

سرکار خانم اعظم محمدی در روستای محمد آباد (که بعدها به سبب تربیت حافظان بسیار به قرآن آباد ایران شهره شد ) دیده به جهان گشود و در حالی که 9 سال بیشتر نداشت، با توجه علاقه وافر خود و تشویق خانواده، حفظ قرآن را آغاز کرد.

این بانوی قرآنی با تلاش‌های مستمر خود و مسئولان مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) در سن 14 سالگی موفق به حفظ کل قرآن کریم شد.

از اینجا بود که درخشش اعظم محمدی در جامعه قرآنی آغاز شد و وی توانست بیش از 50 مقام کشوری و بین المللی کسب کند.

مقام اول کشوری در مسابقات هلال احمر، بسیج، سازمان تبلیغات، سازمان اوقاف و امور خیریه، ارتش، دانشجویان جهان و ... تنها بخشی از رتبه‌های کسب شده توسط این بانوی نخبه قرآنی می‌باشد.

بانوی بیت الاحزانی در بخش بین المللی نیز خوش درخشید و توانست مقام اول مسابقات بین المللی اردن در سال 1386، رتبه برتر مسابقات بین المللی لیبی در سال 1387 و رتبه برتر مسابقات کشوری سازمان اوقاف در رشته حفظ کل را به دست آورد.

سرکار خانم اعظم محمدی فارغ التحصیل كارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حديث از دانشگاه مهريز يزد است و در همایش تجلیل از بانوان قرآنی به عنوان نخبه قرآنی كشور معرفی شده است.

وی در حال حاضر علاوه بر فعاليت در حوزه مربيگری قرآن كريم عضو بنياد ملی نخبگان قرآنی نيز است. فعالیت در بیت الاحزان شعبه نورآباد به عنوان معلم مهاجر قرآنی نیز از دیگر فعالیت های خانم محمدی می باشد.

Share
2
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۹

سلام ان شاالله درپناه قران موفق باشید التماس دعا

علیرضا قجری ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۲

سلام کار همشگیشونه تعریف نداره یه چیز جدید بیار خانم محمدی سال حفظ ماهم رتبه اول آوردید

محمدی ازشعبه امامشهر ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۲

باسلام وتبریک خدمت شما ماراخیلی دعاکنید به حق همان قران

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰

باسلام وتبریک به شما خانم محمدی بزرگوارماراهم دعاکنیدتاازحافظان مسلط والبته عامل به قران شویم هرچه زودتر..................

شعبه رامهرمز ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۶

من تازه متوجه شدمبه خانم محمدی تبریک میگم.به امیدموفقیت روزافزون شما

البوعبادی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۰

بسیارعالی.....ان شاالله موفق باشید

زهرا ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۵

سلام
ان شاالله که زیرسایه چادر خاکی باشند وروز به روز برتوفیقات کسانی که در بیت الاحزان فعالیت میکنند افزوده شود
التماس دعا

شعبه ایج ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۸

سلام علیکم اجرکم علی الله. دوام توفيقات روز افزون شما بزرگوار را از درگاه خداوند منان خواستاریم همیشه سر بلند و پیروز باشید. با تشکر و قدردانی از زحمات خالصانه حجه الاسلام شاهسونی و همه مسئولین.
در پناه حق تعالی

حسینی شعبه همنده ۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۵

خانم محمدی بزرگوارباآرزوی توفیق همیشگی برای شما .بزرگوارازهمین جادستان شماواساتید زحمتکش شماوبرپاکننده این موسسه بزرگ رابه حرمت قبرستان بقیع گل باران می کنم وازشما بزرگواران خواهشمندم که دراین امربزرگ قرآنی به هم نوعان خود بفهمانیدکه فقط خواندن نیست قرآن عامل می خواهد امیدوارم که همه ماازعاملان قرآن باشیم اجرکم علی الله

شعبه رامهرمز ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸

احسنت-انشالله هرجا هستید نام حضرت زهرا و بیت الاحزان را علم کنید و زنده نگه دارید